Дизайн Людини чи система Human Design

Що таке система Human Design?

Человек и дизайн

Проста відповідь полягає в тому, що Human Design – це схема прийняття рішень. Він покаже вам, як зробити правильний вибір у вашому житті; послідовно, а не зі стратегії вашого розуму. Він може показати вам, як дозволити розуму вашого тіла направляти вас. Як вирішувати, ґрунтуючись на тому, що у вас фіксоване і надійно, а не на тому, щоб приймати рішення в розумі, на які завжди впливають зовнішні умови і пропаганда, і які не відображають вашу унікальність.

Дизайн Людини – це наука про самопізнання. З вашої особистої Карти Дизайну Людини ви можете отримати повне уявлення про вашу власну унікальну природу: ваше здоров’я, вашої психології, ваших вразливості і обмеженнях, а також ваші таланти, сильні сторони і дарах. Його практичне застосування несе в собі величезний потенціал для поліпшення і реалізації житті кожної людини. Human Design також забезпечує основу для розуміння самого людського життя

Human Design System може запропонувати вам доступ до вашого власного внутрішнього голосу істини, вашому внутрішньому авторитету, на який ви можете покластися при прийнятті рішень. Він може показати вам, як жити не за правилами, порад і думок інших, а як самобутня людина, як ви самі. Human Design використовує ваш час народження і місце для розрахунку вашої особистої Карти Human Design. У цьому розрахунку важливу роль відіграють положення Сонця, Місяця і планет під час вашого народження. Астрологія також використовує час і місце народження, щоб згенерувати вашу натальную карту, але вона по-іншому інтерпретує дані – і Дизайн Людини – це не астрологія.

Дизайн Людини – це логічна, зрозуміла система, що не вимагає ніяких переконань. Він пропонує незвичайний і унікальний підхід до духовності – той, який говорить про такі речі, як визначення, внутрішня механіка, правильність, диференціація, прийняття рішень, типи і авторитет. Ця мова може здатися занадто ментальним або «холодним» на перший погляд, особливо для людей, які люблять мислити такими поняттями, як світло або душа. Але під усім цим є можливість глибокої, яка змінює життя трансформації. Трансформація, яка викликає все те, що при описі звучить так само, як духовні кліше, найбільш важливими з яких є повне прийняття себе і любов до себе.

Що може зробити Human Design для нас?
Ваша особиста Карта Human Design схожа на керівництво по експлуатації для вашого життя, в якому детально описані всі ваші сильні сторони, уразливості і потенційні можливості.
Глибина, з якою ваша діаграма може бути інтерпретована, щоб розкрити вашу справжню природу, може дійсно шокувати. Ваша діаграма відображає вас буквально на молекулярному рівні. Активація воріт, каналів і центрів у вашому графіку безпосередньо пов'язана з активацією різних частин вашої ДНК. Ваша діаграма може показати вам, який ваш авторитет і як використовувати його при прийнятті чітких, надійних рішень. Він може описати ваші психічні процеси і програми, в тому числі несвідомі, і допомогти вам зрозуміти ваші емоції. І він може сказати вам, які з них дійсно ваші, а які є частиною обумовленості і не належать вам.

Human Design може допомогти вам зрозуміти історію вашого життя, ваших успіхів і невдач. Він може показати вам, які центри (аспекти вашого життя) відкриті для сприйняття думок, турбот, емоцій, стресу та інших умов від інших людей, і як вони управляють вашим поведінкою, негативно впливають на ваші рішення і призводять до опору у вашому житті. Human Design може розповісти вам, як усунути цей опір і як використовувати найбільш вразливі місця вашого дизайну для вашого зростання. Ваша Карта скаже вам, що є фіксованим і надійним в вас, і чому ви можете довіряти.Багато людей відчувають величезне полегшення, коли вперше читають Human Design. Вони відчувають себе валідованого за те, що вони є, а не намагаються бути тим, ким хочуть бачити їх інші. Читання може відновити почуття мети і сенсу в вашому житті. Ви можете дати собі дозвіл «бути собою»

Ось як Ра Уру Ху, засновник Системи Дизайну Людини, резюмує її цінність:

«Навчіться бачити, як працює транспортний засіб [ваше тіло] … і в той момент, коли ви зможете побачити, як працює ваш власний автомобіль, ви поринете в міфологію, справжню міфологію, не вигадані речі, які не фантазію. Річ у тім, для мене ясно, що кожна людина має унікальну архетипической природою, яка тут повинна бути досліджена і виражена. Не роблячи нічого, але будучи самим собою. Це наше головне завдання, і починається з того, що ви просто розумієте, як ви дієте. Це перший крок для будь-якого … просто зрозуміти основну механіку. Що в тебе? А що немає? Що є фіксованим і надійним? А що відкрито і вразливе? Де твій голос? Де твоя сила? Де твоя усвідомленість? Найбільший дар – ясно бачити основну матрицю, з якої ви працюєте. З цього моменту ви можете почати експерименти. Це найважливіша річ про природу людського дизайну; ви тут для експериментів ».

Ця публікація також доступна російською

Додати коментар