Агітатор

23-05-2019

2 дні

на людину /
грн.

1950

Головна Курси

Агітатор

Агітатор

Тренер

Наталя Лобова

Категорії

1 рівень Комунікації

Участники курсу

Ви перший

Додати коментар

Відгуки про курс

Ще не має відгуків

Тривалість: 1-е заняття = 1 година Ресурсний стан (практика)

1 година особистий Дизайн, особливості психотипу (теорія)

1 годину психологічна стійкість (практика)

2-е заняття = 6 годин Техніки комунікацій (практика)

Для кого: для Продажників, Маркетологів, початківців Політиків, Волонтерів, Медичних працівників, Юристів.

Цілі: Навчити доносити ідеї в маси, бути трибуною, вести роз'яснювальну роботу з людьми.

Завдання: Дати знання особливостей свого Дизайну (де впливаєте ви, де впливають на вас), навчити технікам миттєвого входу в ресурсний стан, підстроювання до співрозмовника, усунення конфлікту, роботи з запереченнями, навчити фокусів мови, навчити позбуватися від страху спілкування з незнайомими людьми.

Особливості: Три рівня, 40-50% часу приділено розвитку психологічної стійкості, окреме заняття присвячене практиці ораторської майстерності (3-й рівень). Особливу увагу приділено підтримці свого ресурсного стану, контролю стану співрозмовника, вмінню знайти короткий шлях до співрозмовника, усунення конфліктів.

Результати: Отримайте Знання своїх сильних якостей і слабких сторін (де на вас впливають), механіки взаємодії людей, навчитеся виявляти свою індивідуальність, оволодієте навичками переконання людей, підстроювання до співрозмовника, усунення конфлікту, роботи з запереченнями, позбавлятися від страху спілкування і великої аудиторії, зміцните віру в себе, сміливість бути собою, навчитеся краще висловлювати свої думки, як першим почати розмову, залишити сприятливе враження, не бути занудою, контролювати стан співрозмовника, підвищите психологічну стійкість.

Наші провідні майстри

Засновниця та ідейний натхненник Школи комунікацій «Маніфестор», кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований фахівець з НЛП та еріксонівського (недирективного) гіпнозу, більше 40 років практичного досвіду, тисячі індивідуальних консультацій і сотні тренінгів, десятки учнів і послідовників.

Ціна : 1950 грн.

Максимальна кількість відвідучів : 12

Ступінь : 1 рівень

Види занять : Тренінг

Питання