Містер і місіс Сміт

26-05-2019

2 дні

на людину /
грн.

1900

Головна Курси

Містер і місіс Сміт

Містер і місіс Сміт

Тренер

Наталя Лобова

Категорії

1 рівень Комунікації

Участники курсу

Ви перший

Додати коментар

Відгуки про курс

Ще не має відгуків

Тривалість: 2 заняття = 2 години + 6 годин.

Для кого: Чоловіки та жінки 18+ у кого є пара, хто хоче знайти собі пару.

Мета: Навчитися побудові довгострокових гармонійних відносин у парі.

Завдання: Отримати Знання свого Дизайну (де впливаєте ви, де впливають на вас, точки входу в відносини, електромагніти, можливі поєднання), навчити технікам миттєвого входу в ресурсний стан, підстроювання до співрозмовника, очищенню від психологічного сміття, усунення конфлікту, фокусів мови. Швидко докопуватися до суті проблем. Створення комфортної атмосфери для спілкування.

Особливості: Три рівня, 25% навчального часу приділено розвитку психологічної витримки і емпатії, окреме заняття присвячене умінню чітко викладати свої думки. Важливу увагу приділено підтримці свого ресурсного стану, утримання в ресурсному стані партнера.

Результати: Отримайте знання своїх сильних якостей і слабких сторін (де на вас впливають), механіки взаємодії людей, навички прояву своєї індивідуальності, підтримки ресурсного стану в собі і партнера, створення атмосфери спілкування, навчитеся позбавлятися від страху спілкування, висловлювати свої думки, підвищите психологічну стійкість і емпатію.

Наші провідні майстри

Засновниця та ідейний натхненник Школи комунікацій «Маніфестор», кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований фахівець з НЛП та еріксонівського (недирективного) гіпнозу, більше 40 років практичного досвіду, тисячі індивідуальних консультацій і сотні тренінгів, десятки учнів і послідовників.

Ціна : 1900 грн.

Максимальна кількість відвідучів : 12

Ступінь : 1 рівень

Види занять : Тренінг

Питання