Парламентар

27-05-2019

2 дні

на людину /
грн.

1800

Головна Курси

Парламентар. Рівень 1.

Парламентар. Рівень 1.

Тренер

Наталя Лобова

Категорії

1 рівень Комунікації

Участники курсу

Ви перший

Додати коментар

Відгуки про курс

Ще не має відгуків

Тривалість: 1-е заняття 1 година Ресурсний стан (практика)

1 година Особистий дизайн (теорія)

2-е заняття 6 годин Техніки комунікації (практика)

Для кого: Молодих Керівників, Волонтерів, новачків Політиків, Керівників клубів, громадських організацій, підприємств, благодійних організацій.

Цілі: Зміцнити лідерські якості, навчити виказувати свою харизму, гуртувати навколо ідеї друзів, колег, колектив, людей.

Завдання: дати знання свого Дизайну (де впливаєте ви, де впливають на вас), навчити технікам миттєвого входу в ресурсний стан, підстроювання до співрозмовника, очищення від психологічного сміття, усунення конфлікту, роботи з запереченнями, Навчити Технікам маніпуляцій і протидії їм, фокусів мови . Навчити позбавлятися від страху спілкування з незнайомими людьми і великою аудиторією, навчити постановці та досягненню цілей, швидко докопуватися до суті проблем.

Наші провідні майстри

Засновниця та ідейний натхненник Школи комунікацій «Маніфестор», кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований фахівець з НЛП та еріксонівського (недирективного) гіпнозу, більше 40 років практичного досвіду, тисячі індивідуальних консультацій і сотні тренінгів, десятки учнів і послідовників.

Ціна : 1800 грн.

Максимальна кількість відвідучів : 12

Ступінь : 1 рівень

Види занять : Тренінг

Питання