Тамплієри

24-05-2019

1 тиждень

на людину /
грн.

4250

Головна Курси

Тамплієри. Рівень 1.

Тамплієри. Рівень 1.

Тренер

Наталя Лобова

Категорії

1 рівень Комунікації

Участники курсу

Ви перший

Додати коментар

Відгуки про курс

Ще не має відгуків

Для кого: Керівники клубів, громадських організацій, ГО, підприємств, благодійних організацій, початківці політики, волонтери, експерти.

Мета курсу: Навчити постановці та досягнення довгострокових цілей, створення суспільства однодумців, отримання підтримки могутніх сил, влади.
 
Отримайте Знання та навички: Знання свого Дизайну (де впливаєте ви, де впливають на вас), володіння техніками миттєвого входу в ресурсний стан, підстроювання до співрозмовника, очищення від психологічного сміття, усунення конфлікту, роботи з запереченнями, техніками маніпуляцій і протидії їм, фокусів мови. Позбавляємося від страху, вчимося постановки та досягнення цілей, швидко докопуватися до суті проблем. Техніки підтримки ресурсного стану однодумців.
 
Особливості: Три рівня, 30-50% нав.часу приділено розвитку психологічної стійкості, окремі заняття присвячені практиці ораторського і акторської майстерності (2-й і 3-й рівні), підтримці свого ресурсного стану, вмінню взаємодіяти з більш могутніми силами. Результат відчують мозок і тіло.

Наші провідні майстри

Засновниця та ідейний натхненник Школи комунікацій «Маніфестор», кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований фахівець з НЛП та еріксонівського (недирективного) гіпнозу, більше 40 років практичного досвіду, тисячі індивідуальних консультацій і сотні тренінгів, десятки учнів і послідовників.

Ціна : 4250 грн.

Максимальна кількість відвідучів : 12

Ступінь : 1 рівень

Місце проведення : Headquarter Київ

Види занять : Тренінг

Питання