Вся правда про відносини

24-10-2019

20.00

на людину /
грн.

Безоплатно

Головна Курси

Вся правда про відносини або 1 правило, яке варто знати

Вся правда про відносини або 1 правило, яке варто знати

Тренер

Валерий Сергеев

Категорії

Астромеханіка Відносини Дизайн Людини

Участники курсу

Ви перший

Додати коментар

Відгуки про курс

Ще не має відгуків

З народження і протягом усього життя ми перебуваємо у відносинах з іншими людьми. На різних етапах свого життя ми включаємось в різні відносини: спочатку мама і найближчі люди, потім друзі на дитячому майданчику, в школі. З'являється перший інтерес дівчаток до хлопчиків, а хлопчиків до дівчаток. В юності ми вперше стикаємося з любов'ю і романтичними стосунками. У нас формуються шаблони відносин зі старшими за віком, за статусом, з протилежною статтю.

В міру зростання і отримання життєвого досвіду, шрамів і саден на серці та в душі, ми навчаємося, напрацьовуємо свої реакції і стереотипи поведінки в схожих ситуаціях. Найбільш критичними є 7 і 14 років, 30, 40 і 50. Всі люди проходять ці рубежі. І всі по-різному. Хтось щасливий, хтось щосили утримує сім'ю, хтось уже встиг спробувати себе в різних відносинах, але так не зрозумів навіщо вони всі трапились. І майже всі без винятку зробили і продовжують повторювати одну і ту ж помилку - демонструють гнучкість, піддатливість, м'якість або ж твердість, жорсткість, різкість, або кидаються з однієї крайності в іншу.

У відносинах кожна людина втрачає себе незалежно від сили волі, духу, навичок, досвіду і освіти. Це і є та сама критична помилка.

Якщо ви хочете дізнатися принципи коректної взаємодії з різними людьми і побудувати гармонійні відносин в родині, на роботі, з друзями і партнерами, запрошую вас у четвер, 24 жовтня о 20.00 взяти участь у безкоштовному вебінарі «Вся правда про відносини або 1 правило, яке варто знати ».

На цьому вебінарі я допоможу вам розібратися з лабіринтом відносин, визначити правильні орієнтири у взаєминах з різними людьми, відчути себе впевненою і щасливою людиною.

До зустрічі 24 жовтня о 20.00!

Наші провідні майстри

Создатель Школы коммуникаций «Манифестор», евангелист Астромеханики, 35 лет управленческого и 25 лет предпринимательского опыта, 20 лет успешных продаж инновационных для рынка услуг, оборудования, технологий, решений, более 1000 выступлений.

Ціна : Free

Максимальна кількість відвідучів : 100

Місце проведення : он-лайн

Види занять : Вебінар

Питання