Астромеханіка та Дизайн Людини

31-05-2019

4 години

на людину /
грн.

750

Головна Курси

Євангеліст. Рівень 1.

Євангеліст. Рівень 1.

Тренер

Валерій Сєргєєв

Категорії

Астромеханіка Дизайн Людини

Участники курсу

Ви перший

Додати коментар

Відгуки про курс

Ще не має відгуків

Тривалість: 3 години.

Для кого: для 16+, бажаючих проживати свій Дизайн, слідувати своєму шляху, хто хоче бути фундаментально здоровим.

Завдання: Дізнатися про свій Дизайн та основи Астромеханікі (психотипи людей, прояв їхньої поведінки в житті, основи комунікації з різними психотипами, вплив людей один на одного в залежності від особливостей психотипу, вплив середовища та режиму харчування на людину ...)

Особливості: 4 рівня, 95% часу передача знання Астромеханікі і Дизайну Людини (енергетичного устроюї особистості, її свідомості і підсвідомості, впливу людей один на одний, планет на людину). 50% часу - це практичне використання знання у своєму житті. На заняттях працюють з власним Дизайном.

Результати: Дізнаєтеся свій Дизайн (особливості свого психотипу і прояви його особливостей в житті), основи Астромеханікі, схеми коректного прийняття персональних рішень, особистої життєвої стратегії, коректного середовища проживання і режиму харчування.

Наші провідні майстри

Засновник Школи комунікацій «Маніфестор», євангеліст Астромеханіки, 35 років управлінського і 25 років підприємницького досвіду, 20 років успішних продажів інноваційних послуг, обладнання, технологій, рішень, більше 1000 виступів.

Ціна : 750 грн.

Максимальна кількість відвідучів : 30

Ступінь : 1 рівень

Види занять : Семінар

Питання