Що таке Дизайн Людини

Ольга Сергеева

26 February 2019

Немає коментарів.

Головна Що таке Дизайн Людини

Дизайн Людини – резюме

Дизайн Людини – резюме

Дизайн Людини – це конкретна і практична система для індивідуального прийняття рішень, самопізнання і самореалізації.
Дизайн Людини – це інструмент для кожного, щоб знайти свій шлях назад до своєї сили і унікальності.
Дизайн Людини дає нам внутрішній компас, щоб слідувати своєму життєвому шляху, в якому ми народилися, щоб жити, де ми робимо свій внесок у те, що ніхто інший не може привнести у зовнішній світ.
Персональна карта повністю унікальна для кожної людини, створюється на основі даних про народження: рік народження, час і місце. Цю карту, яку можна порівняти з друкованою платою життєвої сили, яку може прочитати людина, що має знання Дизайну Людини. Карта розповість, як правильно приймати рішення (це повністю індивідуально і вимагає влади внутрішнього авторитету), яку життєву стратегію слід використовувати в житті, щоб зустріти найменший опір з боку інших, якими життєвими, унікальними силами і рисами характеру наділена людина, а також можливі проблеми і як ними можна керувати більш відповідним способом, ніж людина могла б зробити це раніше.
Хоча всі люди дуже неповторні, вони діляться на чотири основні типи: генератори і маніфестори (енергетичні типи), проектори та рефлектори (неенергетичні типи). Генератори є робочими, будівельниками життя. Вони вносять свій внесок енергією, креативністю і витривалістю. Протягом всієї історії маніфестори були лідерами, і вони тут, щоб ініціювати речі для інших типів. Це єдиний тип, який ініціює що-небудь! Проектори вносять свій внесок здатністю направляти інші типи, переважно генераторів, так як мають здатність знати, як найкраще використовувати і направити життєву енергію іншої людини. Рефлектори відбивають інших людей і суспільство, діють, як збалансовані судді того, що вони бачать.
Те, що формує унікальний дизайн кожної людини (генетика, біологія та психологія) – це дрібні частки всесвіту – нейтрино. Вони проходять через все у всьому Всесвіті. Через тіло людини проходить кожну секунду трильйони нейтрино.
Ра Уру Ху є засновником і комівояжером системи Дизайну Людини. Він народився в Канаді в 1948 році. Останні 25 років свого життя присвятив викладанню і поширенню нового знання, поки не помер на о. Ібіца в 2011 році. За Дизайном Людини його тип – Маніфестор, тобто тип, який може ініціювати, коли прийде час. Ра виявився яскравим прикладом свого типу в наш час.

Ця публікація також доступна російською

Додати коментар